Hakkımızda 2017-10-23T00:33:07+03:00

TEK ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. Ünvanlı şirketimiz bir TUNA GRUP şirketi olup 16.05.2013 tarihi itibari ile Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak 4857 sayılı iş kanunu ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanununun iş yerleri için getirmiş olduğu yükümlülükleri yerine getirmekte yardımcı olmak amaçlı hizmet veren bir kuruluştur.

Bu çerçevede hizmet verdiğimiz firmalara ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri gerek kendi bünyemizde gerekse çözüm ortaklarımızla öncelikli olarak mevzuat ve kurallara uygun bir şekilde vermekteyiz. Amacımız; işi yapmış olmak için değil gerçekten herhangi bir maduriyet yaşanmadan problemleri çözmektedir, gerek İş Güvenliği Hizmetleri gerekse İş Sağlığı Hizmetlerinde deneyimli personel kadromuz ile imalat, inşaat, gıda, hizmet vb. 400’ü aşkın firmaya hizmet vermekte olup ”Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Referanslarımız

İSG konusunda hiçbir zaman hizmet kalitesinden ödün vermeden bu sektörde önde gelen firmalar arasında olduk. Bu süreçte edindiğimiz bazı referanslar..

Sizi de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Şimdi bize katılmak için arayın.

HEMEN TEKLİF AL